Календар

backаприл 2017next
пвсчпсн
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
виж всички

Новини

26-ти Международен фестивал на маскарадните игри "Сурва 2017"

21.01.17

02-30_xs.jpg

 

Програма на 26-тия Международен фестивал на маскарадните игри “Сурва 2017”

 

 

 

23 януари 2017 г. /понеделник/ - Пресконференция – Министерство на културата, Зала “Средец”, 11.00 ч.

 

 

 

27 януари 2017 г. /петък/

 

  • 09.00 – 16.00 ч., Научна конференция в Конферентна зала, Дворец на културата 

  • 10.00 – 17.00 ч., Обединен детски комплекс 

  • 10.30 – 18.00 ч., Общински младежки дом 

  • 11.00 ч., Пред Общинския младежки дом 

  • 13.30 ч., Галерия „Любен Гайдаров“

  • 14.00 ч., пл. “Кракра” 

  • 17.45 ч., Централна градска част

  • 18.00 ч., Пред Двореца на културата 

  • 19.30 ч., Сурвакарско село 

 

 

 

 

28 януари 2017 г. /събота/

 

  • 10.00 – 17.00 ч., Централна градска част 

  • 11.00 – 14.00 ч., Пред Двореца на културата 

  • 11.00 – 16.00 ч., Пред Общинския младежки дом 

  • 18.00 ч., Сурвакарско село 

 

 

29 януари 2017 г. /неделя/

 

  • 10.00 – 17.00 ч., Централна градска част 

  • 11.00 ч., Естрада, Градски парк 

  • 11.00 – 16.00 ч., Пред Общинския младежки дом 

  • 11.00 – 17.00 ч., Пред Двореца на културата 

  • 18.00 ч., Площад “Кракра” 

 

 

 

 

 


Програма на дефилиращите сурвакарски групи

 

 

Събота - 28.01.2017 г.

 

10:00 ч.- Вресово, Кошов, Ивайловград, 6-то ОУ гр. Перник, кв. Църква

10:30- 12:00 ч. – Чуждестранни групи

12:00 ч – Долно езерово, Горна Василица, Лесичово, Лесново, Калофер, Горни Домлян, Ромска група гр. Радомир, Друган, Славяни,

13:00 ч.- Ноевци, Люлин, Велковци, Стефаново, Ракиловци, Долни Раковец,

14:00 ч.- Кв. Струмско Благоевград, Варвара, Селищен дол, Долна Секирна, Бегуновци, Дивля, Елшица,

15:00 ч.- кв. Сушица Карлово, Дунавци, Горно и Долно Сахране, Кошарево, Падарево, Турия, Александрово, Габарево, Веселиново, Осетеново

16:00 ч.- Орехово, Кабиле, Драгодан, Домлян, гр. Баня, Челник, Столетово, Богданов дол

17:00 ч.- Банище, Габров дол

 

 

Неделя 29.01.2017 г.

 

10:00 ч.- Стралджа, Павел Баня, Габарево, Христо Даново, Зимница, Бозвелийско, Гранитово, Горно Дряново, Могила, Тъжа

11:00 ч.- Веселиново, Габровница, Васил Левски, Калугерово, Джерман, Церово, Лесковец,

12:00 ч.- Витановци, Буново, Лозенец, Сопица, Кв. Бела Вода, Черна Гора, Драгичево, Ново Лески,

13:00 ч.- 3-ти кв. Благоевград, Семчиново, Габра, кв. Далбошница Петрич, Камен, Войнягово, Брежани, Ябълково

14:00 ч.- Калище, Сирищник, Прибой, Земен, Мещица, Г. Бучино, Кралев дол

15:00 ч.- Батановци, Светля, Златна Фея, Жабокрът, Земен-2-ра група,

16:00 ч.- Лобош, Ярджиловци, Копаница, Расник, Беренде

17:00 ч.- Гигинци, Дивотино, ЕЛОВ ДОЛ, кв. Дълбошница Петрич-2-ра група


Повече информация на www.surva.org

 

 

всички новини